Strona Główna
Menu zlotowe
Vulcaneria 2018
Vulcaneria 2017
Vulcaneria 2016
Vulcaneria 2015
Vulcaneria 2013
Vulcaneria 2012
Vulcaneria 2011
Vulcaneria 2010
 
Menu
Portal - strona główna
Forum VC
Kalendarz imprez
Napisali o nas
Historia VC
Kontakt
 
Media
YouTube
Facebook
Polityka cookies
 
 
 
 
Vulcaneria 2010 - informacje
No więc stało się: pierwszy w Polsce zlot wielbicieli i użytkowników wspaniałych motocykli Kawasaki Vulcan ma szanse zaistnieć. A wszystko za sprawą nieocenionego Yamaka, który podjął się organizacji.
Termin VULCANERIA 2010: 9-11 lipca 2010
UWAGA: Rezerwacje do końca kwietnia!!! Zgłoszenia do Organizatora: Yamak.
Zakup znaczka zlotowego (to nie są piny VROC) jest jednoznaczny ze zgłoszeniem :) Zamawiajcie znaczki!!!
Miejsce: Gościniec pod Kasztanem
Adres: Fijałkowo 9, 06-300 Przasnysz
Atrakcje: muzyka na żywo, ognisko, kuchnia Pani Gosi, domowej roboty nalewki, pole namiotowe, skoki spadochronowe, konie, wędkowanie, wycieczki po okolicy i wspaniała atmosfera.
Koszty: na dzień dzisiejszy kompletnie nie znane.
Zakwaterowanie: Jest dostępne miejsce pod namioty. Dla bardziej wymagających dostępne są pokoje w Gościńcu. Do dyspozycji Zlotowiczów jest: 5 pokoi dwuosobowych, 1 pokój czteroosobowy, 1 pokój pięcioosobowy. Wszystkie pokoje wyposażone w łazienki z prysznicami. Cena 30 PLN od osoby. Rezerwacja u Yamaka na PW lub maila z dopiskiem "kwatera". Dopisek z 16.02.2010: "WSZYSTKIE WOLNE MIEJSCA SĄ JUŻ ZAREZERWOWANE!!!". Zostało kilka ha pola namiotowego.
Mapka


Vulcaneria 2010 - relacja
W dniach 9-11 lipca w Gościńcu pod Kasztanem, w Fijałkowie k. Przasnysza odbył się pierwszy ogólnopolski zlot motocykli Kawasaki Vulcan - VULCANERIA 2010. Był to jednocześnie pierwszy zlot klubu motocyklowego VULCANERIA KAWASAKI CLUB, do którego należą motocykliści z całej Polski oraz nasi rodacy mieszkający za granicą. Przybyli również uczestnicy z Anglii, Holandii, Niemiec, Rosji i Litwy. Łącznie udział w imprezie wzięło 95 osób na 67 motocyklach. Jak na pierwszy zlot uznajemy to za sukces.

Uroczyste otwarcie zlotu nastąpiło 9 lipca o godz.18:00. Oficjalnie przedstawiono zarząd i grupę założycielską, a następnie wszystkich członków klubu, po czym rozpoczęła się impreza integracyjna przy dźwiękach muzyki i vulcanicznych wydechów.

Sobota, 10 lipca, zaczęła się paradą motocykli ulicami Przasnysza świetnie zabezpieczoną przez Policję, po której odbyła się impreza dla dzieci ze Świetlicy "Promyk Jutrzenki", udział w niej wziął również burmistrz Przasnysza, Pan Waldemar Trochimiuk. Dzieci mogły obejrzeć motcykle, robić zdjęcia i oczywiście pojeździć na tych wspaniałych maszynach. Nawet, ku uciesze Podopiecznych świetlicy, s. Danuta skorzystała z okazji i odbyła rundę honorową na motorze. Klub V.K.C. wręczył dzieciom pomoce na przyszły rok szkolny, które zakupiliśmy wg listy sporządzonej przez prowadzącą świetlicę s.Danutę. Impreza sprawiła radość nie tylko dzieciom, ale i nam motocyklistom. Nic tak nie cieszy, jak uśmiech naszych maluchów. Na zebraniu klubu ustaliliśmy, że to dopiero początek naszej pomocy dla "Promyka Jutrzenki. Po imprezie odbyła się parada powrotna do Fijałkowa, gdzie nastąpiło wręczenie odznak nowym członkom Klubu, a następnie konkursy, koncert zespołu Demobil Blues oraz wspaniała zabawa w rodzinnej, motocyklowej i gorącej jak Vulcan atmosferze. W niedzielę po zamknięciu zlotu wszyscy wyruszyli w powrotną drogę do swych domów.

Pierwszy ogólnopolski zlot motocykli Kawasaki Vulcan udał się wspaniale. Wszyscy w Klubie już odliczamy dni do następnej VULCANERII - oczywiście w Fijałkowie, które urzekło wszystkich życzliwością ludzi i pięknem okolicy. Mamy nadzieję, że na VULCANERII 2011 będzie nie 67, ale 167 Vulcanów.
Krzysztof Bandurski

Napisali o nas

Media i prezentacje
Relacja foto z I Zlotu Vulcaneria (kliknij zdjęcie)

I jeszcze filmy

Sponsorzy