Strona Główna
Menu zlotowe
Vulcaneria 2018
Vulcaneria 2017
Vulcaneria 2016
Vulcaneria 2015
Vulcaneria 2013
Vulcaneria 2012
Vulcaneria 2011
Vulcaneria 2010
 
Menu
Portal - strona główna
Forum VC
Kalendarz imprez
Napisali o nas
Historia VC
Kontakt
 
Media
YouTube
Facebook
Polityka cookies
 
 
 
 
Vulcaneria 2015 - informacje

Zaczynamy rezerwację domków i pola namiotowego na zlocie Vulcaneria 2015 w dniach 12-14.06.2015r. W czwartek (11.06.2015r.)na terenie ośœrodków i terenie imprezy będą trwały prace techniczne i porządkowe. Rezerwacja możliwa jest od piątku rano godzina 10.00, do niedzieli godz. 13.00. Teren zlotu Vulcaneria 2015 będzie otwarty od dnia 12.06.2015r od godz. 10.00., do dnia 14.06.2015r. do godz. 13.00 .

Oœrodek Posmyk

Oœśrodek zarezerwowany dla zlotowiczów, zagranicznych goœści, klubów motocyklowych. Cena 20 zł osoba/ doba w domkach 6 osobowych w których znajdują się łóżka tylko 2 osobowe(!) . Należy pamiętać, że łóżka są dwuosobowe, więc w przypadku przybycia w iloœści nieparzystej, istnieje możliwośœć wykupienia całego łóżka( koszt łóżka 40 zł/ doba). Jeœli nie, organizator z automatu przydzieli kolejną osobę. Domki są podzielone na dwa pokoje. Jeden pokój z wersalką dwuosobową, oraz drugi pokój z dwiema wersalkami dwuosobowymi. W każdym domku jest łazienka z natryskiem i wc.

Cennik brutto picie i jedzenie na terenie oœśrodka:

 • ŚŒniadanie -> 13zł

 • Obiad -> 18zł

ŒŚniadania, obiady tylko na zamówienie, także na miejscu już nie będzie można wykupić (na dzień dzisiejszy). Spowodowane to jest tym, że właśœciciel ośrodka musi zamówić produkty i nie będzie kupował za dużo, aby się to nie zmarnowało.

Pole namiotowe


Wydzielone. Opłata od osoby 10zł za cały okres pobytu. Jeœli to możliwe to proszę o informacje na maila o przyjeŸdzie z namiotem :)

Hotel


Istnieje możliwośœć zarezerwowania miejsca również w hotelu Silesiana. Cennik tutaj (plik PDF) Zgłoszenia również proszę kierować na maila Vulcaneria2015@gmail.com

Jak zarezerwować?


Rezerwacja polega na wysłaniu maila na adres vulcaneria2015@gmail.com z informacją:
 
Tytuł maila – Rezerwacja Vulcaneria 2015. Nick forumowy.
W treœści maila należy podać:
 • Nick Forumowy,
 • Imię i nazwisko zamawiającego (te dane potrzebne są do zakwaterowania w domkach.)
 • Nr. rej. Motocykla lub samochodu, (te dane potrzebne sš do parku maszyn)
 • Doby noclegów w formie - (pt/sob/nd) lub (pt/sob) lub (sob/nd.)
 • Ile osób (dzieci są liczone tak jak dorośli i mają swoje miejsce w łóżkach)
 • Czy chcecie posiłki i jakie np. śœniadania, obiad (prosze podawać ogólną ilość śniadań, obiadów!)

 
Przykład:
 • Lacik
 • Mateusz XYZ
 • XX 9876
 • Pt/sob/nd
 • 1 osoba + dodatkowe miejsce
 • 4x obiad, 4 x Śœniadanie

 
Jeżeli ktoœś nie będzie chciał konkretnego miejsca w konkretnym domku to miejsca przydzielane są wg kolejności zgłoszenia. Ważne jest to, że łóżka w domkach są dwuosobowe!
 

Po otrzymaniu maila dobieram domki i przesyłam wam potwierdzenie przyjęcia rezerwacji mailem, podaję sumę do zapłaty (np. nocleg, jedzenie) i numer konta bankowego na który przelejecie kwotę podaną w mailu, oraz informację o numerze domku. Po wpłynięciu kasy na konto przesyłam potwierdzenie i numer rezerwacji. Nie ma zwrotu pieniędzy jeżeli ktoœś zrezygnuje z przyjazdu, także prośba o rozważną decyzję.
 

Rezerwację robimy w kolejności zgłoszeń na maila. Na bramie wjazdowej chłopaki z Naszego Klubu zaprowadzą was do recepcji ośrodków. Klucze dostaniecie od szefostwa ośrodków, oraz jeżeli zamawialiście posiłki to i vouchery na jedzenie. Płatność należy uregulować w całości do 2 tygodni od potwierdzenia rezerwacji. Jeżeli pieniądze nie wpłyną w ciągu 2 tygodni, rezerwacja przepada (będzie informacja na maila) - Trzeba ją będzie robić ponownie.
 

Rezerwację kończymy w dniu 29.03.2015r. Musimy na początku kwietnia rozliczyć się z właścicielami ośrodków. Tylko drogą mailową można zarezerwować noclegi i posiłki (śniadania, obiad)

Po terminie 29.03.2015r. nie gwarantujemy takich cen noclegów (o ile będą jeszcze miejsca). Miejsc jest ograniczona ilość - kto pierwszy ten lepszy.

UWAGA: Każdy indywidualnie odpowiada za ewentualne szkody wyrządzone w ośrodkach i na terenie zlotu. Vulcaneria Club nie odpowiada za wyrządzone szkody przez uczestników zlotu. Teren zlotu i oœrodków oraz pola namiotowego jest ogrodzony, motocykle w parku maszyn pilnowane będą 24h/dobę.

Wszelkie pytania dotyczące rezerwacji proszę kierować na maila vulcaneria2015@gmail.com, w szczególnych przypadkach proszę o kontakt telefoniczny.

 • Osobą odpowiedzialną za rezerwację jest Member Lacik
 • Podczas zlotu za przydział miejsc noclegowych odpowiedzialny jest Member Mayones
 • Za bezpieczeństwo osobą odpowiedzialną jest Sergeant at Arms Thomas

Domki trzeba zdać w niedzielę do godz. 13.00.


Sponsorzy i patroni medialni
autor: redakcja VC @ 3 lutego 2014
Szukamy sponsorów i patronów medialnych zlotu Vulcaneria 2015. Wszystkie osoby i firmy zainteresowanie współorganizowaniem tej imprezy proszone są o kontakt z Robsonem.
 

Sponsorzy
Apteki
Amister